Ballina Etiketimet Sali berisha

Etiketim: sali berisha

Rrethimi i Ora News/ Berisha: Ndal terrorit banditesk dhe politik ndaj...

Ish-kryeministri Sali Berisha ka raguar pas sekuestrimit dhe rrethimit të tv Ora nga OFL, ndërsa i bën thirrje policisë të ndalë terrorin ndaj gazetarëve. Me...

Deklarata ‘bombë’ e Berishës: Janë 15-fish të infektuarit me COVID-19, një...

Ish-kryeministri Sali Berisha lëshoi akuza të forta për ministren e Shëndetësisë, Ogerta Manstirliu. Sipas Berishës, shifrat në Shqipëri për të infektuarit me Covid-19 janë të...

Berisha publikon skandalin: Ndihmat e qeverisë shkojnë për militantët!

Nëpërmjet një statusi në rrjetin e tj social Facebook, ish-kryeministri Berisha ka publikuar një video të një banori të Rrëshenit ku denoncon se ndihmat...

Citoi fjalët e terroristit të Al Kaedas, si fjalë të shenjta,...

Kryeministri Edi Rama, ditën e sotme citoi fjalët e Anwar Al Awlaki, një terrorist i Al Kaeda-s, duke i konsideruar si “fjalë të shenjta”. Në...

Pandemia, një mesazh për të gjithë ju miqtë mi dhe çdo...

Mesazh për të gjithë ju miqtë mi dhe për çdo shqiptar! Përqafoni moton: “JO panikut dhe PO rregullave të kujdesit dhe mbrojtjes nga COVID-19”! Të...

Ish-kryeministri Berisha: Qeveria duhet të shpallë gjendjen e jashtëzakonshme

Ish-kryeministri Berisha shprejet se duhet të shpallet gjendja e jashtëzakonshme. Nga “360gradë” nga Artur Zheji në TV Ora, ai tha se duhet bërë një gjë...

Berisha: Rruga për të mundur të keqen që ka pllakosur jo...

Sali Berisha, përmes një intervistë me skype për “360 Gradë”, thotë se vërteta është rruga e vetme për të mposhtur pandeminë e Covid-19 që...

Asnjë qindarkë gjer sot nga narko qeveria kundër epidemisë së Koronavirusit!

Nga Sali Berisha Miq, ndonëse epidemia nga koronavirusi ka filluar 90 dite me pare, narkoqeveria e Edvin Çekap Maskes ne një akt te papërgjegjshëm, çnjerëzor...

Ish-kryeministri Sali Berisha ka një mesazh për mjekët dhe qytetarët

Ish-kryeministri Sali Berisha ka një mesazh publik për të gjithë mjekët dhe një urim për shërim sa më të shpejtë të të infektuarve. Në një...

Kufizimi i testit të Koronavirusit, akt kriminal!

Nga Sali Berisha Kufizimi i testit të Koronavirusit nga Edvin Çekap Maska dhe Ndrikull Hajni Maska është akt kriminal! Një qëndrim i tillë kriminal ka pasoja...
- Advertisement -
Sigal

MOST POPULAR

HOT NEWS