Ballina Etiketimet Reagim

Etiketim: reagim

Dako në Kongres, Bardhi: Partia Socialiste me Edi Ramën në krye...

I pranishëm në punimet e Kongresit të PS, ishte dhe ish-kryebashkiaku i Durrësit Vangjush Dako. Prania e Dakos, në punimet e Kongresit të PS, ka...

Mehmetaj: Gjonaj pranoi të ishte një tjetër “kurban” i Edi Ramës

Ish-deputetja e LSI-së, Kejdi Mehmetaj shprehet se reagimi i vetëm që pritej nga ana e ministres së Drejtësisë ishte dorëheqja. Përmes një postimi në Facebook,...

Bardhi: Etilda Gjonaj bën mirë të gjejë një avokat

Sekretari i Përgjithshëm i PD, Gazment Bardhi ka reaguar pas deklaratave të ministres së Drejtësisë Etilda Gjonaj. Përmes rrjeteve sociale, Bardhi e këshillon Gjonajn që...

Blushi-ministres Gjonaj: Me qetësi dhe drejtësi, erdhi koha për llogari!

Zëdhënësi i Presidentit të Republikës, Tedi Blushi ka reaguar ndaj deklaratave që bëri sot ministrja e Drejtësisë, Etilda Gjonaj. Blushi shprehet se ministrja nuk dha...

Kërpaci: Kriminale heshtja e qeverisë ndaj abuzimit seksual me fëmijët. Largimi...

Kryetarja e LRI-së, Floida Kërpaçi e cilëson kriminale heshtjen e qeverisë “Rama” për skandalin e Fierit. Nëpërmjet një postimi në Facebook, Kërpaci shkruan se media...

Alarmi i koronavirusit, Një shkollë private pezullon mësimin, Vasili: Përhapje paniku...

Shkolla private në Tiranë, “Udha e Shkronjave” ka njoftuar sot mbylljen e aktivitetit, për një afat të pacaktuar, për shkak të koronavirusit. Drejtori i shkollës...

Vasili: Idiotësia e rilindjes nuk ka fund

Nënkryetari i LSI-së, Petrit Vasili ka reaguar ndaj qëndrimeve të ministres së Drejtësisë Etilda Gjonaj dhe përfaqësuesve të Rilindjes për shkeljet në drejtësi. Vasili ka...

Vdekja e Bilbil Hasanit te burgu 313, Berisha zbulon detajet e...

Ish-kryeministri Sali Berisha ka reaguar në lidhje me vetëvrasjen e shtetasit shqiptar, Bilbil Hasanit, babai i katër fëmijëve që u vetëvar të premten e...

Profesori i Oksfordit: Qeveria e Ramës regjim narko-mafioz, Presidenti po bën...

Mark Almond, profesor i njohur në Universitetin Oksfordit e për histori bashkëkohore, ka komentuar përmes një statusi në Facebook krizën politike në Shqipëri. Në statusin...

Vasili ministres Gjonaj: Mbathja zonjë, mos e përdor stilolapsin vetëm për…falsifikim

Nënkryetari i LSI-së, Petrit Vasili ka reaguar ndaj deklaratave të ministres së Drejtësisë Etilda Gjonaj, e cila nuk pranoi asnjë përgjegjësi për shkeljet ligjore...
- Advertisement -
Sigal

MOST POPULAR

HOT NEWS