Ballina Etiketimet Rama

Etiketim: Rama

Përdorimi i tankeve në Shqipëri, grusht shteti nga autokrati Rama

Martin Henze, Këshilltar i CDU, parti qeverisëse në Gjermani i është drejtuar  ambasadorit të Bashkimit Europian në Tiranë, Lugji Soreca përmes një komenti në...

Fatura “e kripur”, jepet vendimi: Shteti shqiptar duhet t’i paguajë 140...

Arbitrazhi Ndërkombëtar ka marrë vendimin përfundimtar. Shteti shqiptar duhet t’i paguajë biznesmenit italian, Françesko Beketi, një shumë që shkon deri në 140 milionë euro. E...

Mërgim Mavraj thirrje shqiptarëve për karantinimin, por edhe ironizon Ramën për...

Futbollisti i njohur i kombëtares shqiptare ,Mërgim Mavraj përmes një postimi në rrjete sociale ka bërë thirrje shqiptarëve që të respektojnë karantinimin, pasi shëndeti...

Rama ‘lë nam’, mashtron me videon skandaloze ku kërcënoi shqiptarët se...

Kryeministri Edi Rama publikoi sot në Facebook një video ku sipas tij policia spanjolle kishte reaguar ashpër ndaj qytetarëve që kishin thyer masën e...

Rama u bashkohet vlonjatëve: Në orën 19:00 do shajmë nga motra...

Kryeministri Edi Rama shkëmbeu disa batuta në komunikimin e tij me qytetarët. “Më shkruajnë nga Vlora se paskan vendosur të dalin sot në orën 7...

“Ti mbase nuk del në rrugë për të blerë ushqime”, aktorja...

Aktorja e njohur, Ema Andrea, i ka shkruar në rrjetet sociale kreut të qeverisë, lidhur me problemet që po krijojnë të ashtuquajturat fasha të...

Tërmeti dhe Koronavirusi / A ndodhet Shqipëria në gjendje të jashtëzakonshme?!

Pandemia botërore e Covid 19 është shoqëruar me vendimet e disa vendeve për shpalljen e Gjendjes së Jashtëzakonshme. Madje edhe vetë Shtetet e Bashkuara...

Fjalimi i mrekullueshëm dhe prekës i Merkel, pastaj krahasojeni me primitivin...

Angela MERKEL Po ju drejtohem sot në këtë mënyrë të pazakontë, sepse dua t’ju flas si Kancelare në emër edhe të gjithë kolegëve të mi...

Biznesi i drejton 20 kërkesa urgjente Edi Ramës

Bashkimi i Dhomave të Tregtisë dhe Industrisë së Shqipërisë dhe Biznes Albania kanë depozituar zyrtarisht në qeveri kërkesën e tyre për masa lehtësuese e...

‘Pse s’i tregoni popullit të vërtetën’, mjeku Petrit Vargu i dërgon...

Mjeku Petrit Vargu i dërgon një letër të hapur kryeministrit Edi Rama, ku e pyet për 15 çështje që sipas tij, janë thelbësore në...
- Advertisement -
Sigal

MOST POPULAR

HOT NEWS