Ballina Etiketimet Rama

Etiketim: Rama

Basha: Rama gati të shkatërrojë procesin zgjedhor që të mbajë pushtetin

Kreu i PD-së, Lulzim Basha ka zgjedhur një mënyrë tjetër komunikimi me qytetarët duke ju përgjigjur pyetjeve të tyre në rrjetet sociale. Basha deklaroi se...

Raporteri i PPE: Lajm i mirë që Rama nuk i rikonfirmoi...

Raporteri për Shqipërinë në grupin PPE të Parlamentit Europian, David Lega, deklaroi sonte se ishte lajm i mirë që Rama nuk i rikonfirmoi ligjet...

“Patëm përplasje gjatë darkës”- Haradinajt akuza Ramës: Ka qenë i angazhuar...

Kryeministri në detyrë, Ramush Haradinaj  ka thënë se Edi Rama ka qenë i angazhuar në projektin e ndarjes së Kosovës, në intervistën ekskluzive për...

Soros “heq qafe” Sakashvilin dhe Ramën…

Ëngjëll Musai Drejtor i Gazetës “Telegraf” Para një viti Xhorxh Soros do të “pranonte se jo përherë ka bërë zgjedhjet e duhura” dhe si shembull ilustrues...
- Advertisement -
Sigal

MOST POPULAR

HOT NEWS