Ballina Etiketimet Rama

Etiketim: Rama

Biznesi i drejton 20 kërkesa urgjente Edi Ramës

Bashkimi i Dhomave të Tregtisë dhe Industrisë së Shqipërisë dhe Biznes Albania kanë depozituar zyrtarisht në qeveri kërkesën e tyre për masa lehtësuese e...

‘Pse s’i tregoni popullit të vërtetën’, mjeku Petrit Vargu i dërgon...

Mjeku Petrit Vargu i dërgon një letër të hapur kryeministrit Edi Rama, ku e pyet për 15 çështje që sipas tij, janë thelbësore në...

Dje e quajti maskarallëk/ Sot Rama pranon një nga 8 propozimet...

Dje në mbrëmje kryeministri Rama i konsideroi si maskarallëk propozimet e Lulzim Bashës për të furnizuar me ushqime dhe ilace të moshuarit që jetojnë...

Rama takon arkitektin italian: ‘S’ta jap dorën se vjen nga Italia...

Kryeministri Edi Rama nga Shijaku, në prezantimin e planit të rindërtimit, për banesat e shkatërruara pas tërmetit tragjik të 26 nëntorit, është ndalur në...

Dylgjeri-Ramës: Kërkohet transparencë për numrin e refugjatëve në Shqipëri… Jep përgjigje

Nga Ylli Dylgjeri Kërkohet transparencë për numrin e refugjatëve në Shqipëri. I drejtojmë një pyetje direkte zotit Edi Rama, përgjigjen e së cilës duhet ta dëgjojnë...

Kulmi i paradokseve: Ramën e presin në Moskë me protestë për…...

A e keni parasysh atë lojën e zakonshme se cili është kulmi i paradokseve? Këtë herë duket se kulmi i paradokseve ka ndodhur në...

Basha: Rama gati të shkatërrojë procesin zgjedhor që të mbajë pushtetin

Kreu i PD-së, Lulzim Basha ka zgjedhur një mënyrë tjetër komunikimi me qytetarët duke ju përgjigjur pyetjeve të tyre në rrjetet sociale. Basha deklaroi se...

Raporteri i PPE: Lajm i mirë që Rama nuk i rikonfirmoi...

Raporteri për Shqipërinë në grupin PPE të Parlamentit Europian, David Lega, deklaroi sonte se ishte lajm i mirë që Rama nuk i rikonfirmoi ligjet...

“Patëm përplasje gjatë darkës”- Haradinajt akuza Ramës: Ka qenë i angazhuar...

Kryeministri në detyrë, Ramush Haradinaj  ka thënë se Edi Rama ka qenë i angazhuar në projektin e ndarjes së Kosovës, në intervistën ekskluzive për...

Soros “heq qafe” Sakashvilin dhe Ramën…

Ëngjëll Musai Drejtor i Gazetës “Telegraf” Para një viti Xhorxh Soros do të “pranonte se jo përherë ka bërë zgjedhjet e duhura” dhe si shembull ilustrues...
- Advertisement -
Sigal

MOST POPULAR

HOT NEWS