Ballina Etiketimet Presidenti META

Etiketim: Presidenti META

Presidenti Meta: Vjosa, trashëgimi natyrore e jashtëzakonshme duhet ta mbrojmë!

Presidenti Ilir Meta ka vizituar ditën e sotme qytetin e Këlcyrës. Në një mesazh në Facebook, kreu i shtetit ka postuar foto nga lumi...

21-vjetori i Eksodit të shqiptarëve/ Presidenti Meta: Nderim viktimave të pafajshme...

Presidenti Ilir Meta ka përkujtuar sot përmes një postimi në rrjetet sociale, Ditën e Eksodit Shqiptar. “Sot nderojmë edhe kujtimin e viktimave të pafajshme të...

Presidenti Meta uron Pashkët: Sot po i kremtojmë me ‘dyer të...

Presidenti Ilir Meta ka uruar sot gjithë besimtarët për festën e Pashkëve. Në një mesazh publik, Presidenti shprehet se situata që po kalon vendi...

Presidenti Meta uron gazetaren Anila Basha për lindjen e djalit: Jetë...

Gazetarja e njohur Anila Basha është bërë nënë. Ajo ka sjellë në jetë një djalë, të cilit i ka vendosur emrin Aristotel. Mes shumë urimeve...

Presidenti Meta: I bashkohem fushatës globale “Ndriço Blu” (VIDEO)

Sot është Dita Ndërkombëtare e Autizmit dhe Presidenti i Shqipërisë, Ilir Meta i është bashkuar fushatës globale ”Ndriço Blu”, duke e ndriçuar Presidencës me...

Bie ndesh me dispozita kushtetuese,Presidenti kthen në Kuvend ligjin për pronën

Presidenti Meta i ka kthyer sot Kuvendit ligjin e miratuar më 5 mars për 'Proceset kalimtare të pronësisë në Republikën e Shqipërisë'. Në argumentin...

Meta pret Ahmetaj, diskutohet mbledhja e Këshillit të Sigurisë Kombëtare

Presidenti i Republikës Sh.T.Z Ilir Meta priti sot në mbrëmje me kërkesë të Tij, ministrin e Shtetit për Rindërtimin, z.Arben Ahmetaj, të ngarkuar nga...

Presidenti Meta: Falenderoj median për punën e shkëlqyer heroike dhe atdhetare

Presidenti i Republikës, Ilir Meta ka reaguar sërish për situatën e krijuar në vend nga shpërthimi i koronavirusit, sëmundja e rëndë që ka shënuar...

INTERVISTA E PLOTË/ Meta flet për COVID-19: Të bashkohemi për të...

Në një intervistë ekskluzive për “News24”, Presidenti i Republikës, Ilir Meta, e cilësoi të jashtëzakonshme situatën e krijuar nga koronavirusi, ndërsa tha e gjithë...

‘Mostestimi mund të çojë në humbje jetësh’, Meta: Infrastrukturë shtesë në...

Presidenti Ilir Meta në një intervistë eksluzive për drejtorin e Informacionit dhe gazetarin Robert Rakipllari të Neës24 ka theksuar edhe një herë problemin e...
- Advertisement -
Sigal

MOST POPULAR

HOT NEWS