Ballina Etiketimet Presidenti META

Etiketim: Presidenti META

Presidenti Meta pas pak me një mesazh për shqiptarët, nëpërmjet rrjetit...

Pas pak Presidenti i Republikës, Sh.T.Z Ilir Meta do të japë një mesazh për të gjithë qytetarët shqiptarë, nëpërmjet rrjetit social Facebook

Presidenti publikon foton e mjekëve dhe infermierëve: Krenar për shqiponjat tona

Presidenti Ilir Meta ka publikuar sot në Facebook një foto të stafit mjekësor që po përballet me emergjencën e koronavirusit. Në foto shihen mjekët duke...

Presidenti Meta negativ nga koronaviruisi: Nuk kam kontaktuar askënd

Presidenti i Shqipërisë, Ilir Meta ka kryer testin e dyfishtë të koronavirusit për të hequr çdo dyshim se nuk është i infektuar nga COVID-19,...

Presidenti Meta: Nderim çdo mësuesi që është sot në ballë të...

Presidenti i Shqipërisë, Ilir Meta, përmes një urimi të veçantë, ka shprehur nderimet për çdo mësues në këtë 7 mars. Kreu i Shtetit vlerëson...

Presidenti Ilir Meta dekoron xhevahirin e letërsisë shqipe

Poeti Xhevahir Spahiu në ceremoninë e sotme është nderuar me Dekoratën e lartë “Gjergj Kastrioti Skënderbeu” Presidenti i Rebublikës së Shqipërisë, Ilir Meta ka dekoruar...

Gjykata Kushtetuese, skema e manipulimit të botimit të aktit të KED

Presidenti i Republikës, Ilir Meta, i është përgjigjur ministres së Drejtësisë, Etilda Gjonaj, teksa ka sqaruar sërish procesin e përzgjedhjes së anëtarëve të Gjykatës...

Balliu: Pjesëmarrja në tubimin e 2 marsit, është detyrim kombëtar

Klevis Balliu është shprehur se pjesëmarrja në tubimin e 2 marsit, thirrur nga Presidenti Meta, është detyrim qytetar. Ai shtoi se Rama po kërkon të...

Presidenti Meta publikon mesazhin e këshilltarit të Merkel, ‘’Shqiptarët të reagojnë...

Këshilltari i ekonomik gjerman pranë CDU të Angela Merkel, Martin Henze, ka dalë në mbrojtje të Presidentit Ilir Meta duke akuzuar ministren Gjonaj. Martin Henze...

“Ka Republikë pa Kryeministër, por jo pa President”, Meta: Dekretet e...

Presidenti i Shqipërisë, Ilir Meta, në konferencën për shtyp, tha edhe se në botë ka Republikë pa Kryeministër por pa President nuk ka. Meta...

Konferenca e jashtëzakonshme/ Presidenti Meta: Rilindja, organizatë mafioze dhe anti-kushtetuese

Presidenti i republikës, Ilir Meta në një konferencë për mediat që po zhvillohet tani në Presidencë, është shprehur se organizata e Rilindjes kërkon që...
- Advertisement -
Sigal

MOST POPULAR

HOT NEWS