Presidenti publikon foton e mjekëve dhe infermierëve: Krenar për shqiponjat tona

386
Sigal

Presidenti Ilir Meta ka publikuar sot në Facebook një foto të stafit mjekësor që po përballet me emergjencën e koronavirusit.

Në foto shihen mjekët duke bërë simbolin e shqiponjës me dorë.

Në mesazhin e tij, Presidenti Meta shkruan: “Krenar për Shqiponjat tona!”.