Ballina Etiketimet Mjekë

Etiketim: mjekë

Peticioni i plotë// Bluzat e bardha protestë nesër te QSUT, policia...

Mjekët kanë paralajmëruar ditën e nesërme një protestë në oborrin e Qendrës Spitalore Universitare ‘Nënë Tereza’.Mësohet se bluzat e bardha kanë kërkuar leje në...

Sikur të kishim edhe 2500 mjekët dhe infermierët që ikën pa...

Nga Dr.Admir Sinamati Për dhjetë mjekë dhe njëzet infermierë morëm bekime pa fund nga opinioni publik, mediatik dhe politik italian. ( Ju uroj të gjithëve...

Itali, 66 numri i mjekëve që kanë humbur jetën nga Covid-19

Tre mjekë të tjerë kanë humbur jetën nga Covid-19 ditën e sotme, bën me dije autoritetet italiane. Tashmë ka shkuar në 66 numri i mjekëve...

Mjekët dhe infermierët mbërritën në Itali, Luigi Di Maio: ”Falenderojmë Shqipërinë...

Tridhjetë mjekë dhe infermierë u dërguan ditën e sotme në Itali, për të ndihmuar mjekët italianë në këto ditë të vështira. Ministri i Jashtëm, Luigi...

Koronavirusi ‘vret’ pesë mjekë të tjerë në Itali, në total 13...

Pesë mjekë kanë vdekur për shkak të koronavirusit të ri në Lombardi, duke e cuar në 13 numrin e viktimave të bilancit tragjik në...

Shkon në gjashtë numri i mjekëve të infektuar

Nga dy, të konfirmuar dje, sot ka shkuar në gjashtë numri i mjekëve të Spitalit “Shefqet Ndroqi” të prekur me koronavirus, të cilët i...

Presidenti publikon foton e mjekëve dhe infermierëve: Krenar për shqiponjat tona

Presidenti Ilir Meta ka publikuar sot në Facebook një foto të stafit mjekësor që po përballet me emergjencën e koronavirusit. Në foto shihen mjekët duke...

“Bashkë do të dalim shëndoshë e mirë nga ky mision”, mesazhi...

Në një kohë kur opozita ka nisur të bëjë politikë me koronavirusin, mjekët dhe infermierët janë në krye të detyrës duke bërë punën e...
- Advertisement -

MOST POPULAR

HOT NEWS