Ballina Etiketimet Krist prenga

Etiketim: krist prenga

Prof. Kristaq Kume shpalos rrugën ligjore që vlonjatët duhet të ndjekin...

Ka kohë por në veçanti këto ditët e fundit vlonjatë që banojnë në Vlorë por edhe ndër ata që vazhdojnë ta ndjejnë veten vlonjat,...

U përfol se ishin në një marrëdhënie bashkë, reagon Krist Prenga:...

Prej disa kohësh në media po qarkullon lajmi se boksieri Krist Prenga dhe Rike Roçi janë në një lidhje bashkë. Mjaftoi vetëm një koment nga...
- Advertisement -
Sigal

MOST POPULAR

HOT NEWS