Ballina Etiketimet Genc pollo

Etiketim: genc pollo

ANALIZA/ Genc Pollo: Panglosi dhe tre rekomandime legjislative

Nga Genc Pollo, ish-ministër e deputet Panglosi, një personazh grotesk por edhe simpatik i filozofit iluminist frëng Voltaire, ishte një dijetar që besonte se jetonte...

Negociatat me BE ,Genc Pollo: Të plotësohen kushtet me përkushtim e...

Ish-ministri i Inovacionit Genc Pollo, ka reaguar pas vendimit nga Këshilli i Ministrave të BE-së, që të martën në mesditë të hapë dritën e...

Shkarkimi i Allkjes, reagon Pollo: Mëkati i vetëm i doktorit ishte...

Në një postim në rrjetet sociale, ish-ministri Genc Pollo ka folur për shkarkimin e mjekut Ilir Allkja, duke cituar se atij i kishin dërguar...

Pollo: “Shqipëria propagandë, Kosova sensibilizim”, mesazhet në celular për koronavirusin

Genc Pollo ka gjetur një krahasim domethënës për të demaskuar mënyrën se si Edi Rama po bën propagandë. Me një story në rrjetet sociale, ish...

Teatri i ri kombëtar do ndërtohet me fonde publike, Pollo: Aleanca...

Qeveria dhe Bashkia e Tiranës vendosën që godina e re e Teatrit Kombëtar të ndërtohet nga shteti si një investim publik. Kjo pasi ka dështuar...

Negociatat/ Rritet mbështetja e BE dhe shanset e Shqipërisë

Në kuadrin e publikimit në Bruksel të propozimit të Komisionit të BE-së për metodologjinë e re të zgjerimit, është rritur intensiteti i mesazheve politike...

Metodologjia e re e BE-së për integrimin, Pollo: Fokusi, tek zbatimi...

Ish-deputeti i Partisë Demokratike, Genc Pollo ka reaguar në lidhje me prezantimin e metodologjisë së re të Bashkimit Evropian për integrimin e rajonit. Pollo thotë...

Pollo: Një fitore u arrit, ligjet antifjalë u tërhoqën nga votimi

Ish-ministri i Inovacionit Genc Pollo, gjithashtu ka reaguar në lidhje me tërheqjen e maxhorancës nga votimi për ligjin e mediave audiovizive. Pollo ka bërë një...
- Advertisement -
Sigal

MOST POPULAR

HOT NEWS