Ballina Etiketimet Analist

Etiketim: analist

Andi Bushati i del në krah Ilir Metës: Duhet të merremi...

Ditën e sotme në emisionin Top Talk u fol për zhvillimet e fundit politike që po ndodhin në vendin tonë. Prej ditësh tashmë presidenti...

Gjekmarkaj denoncon: Në drejtësi janë emëruar të gjithë të majtë

Analisti Agron Gjekmarkaj tha se Presidenti i Republikës është i vetmi institucion që nuk është pushtuar nga qeveria. Teksa iu referuar situatës politike dhe akuzave...

Çipa: Konflikti mes Ramës dhe Metës, konflikti më i madh institucional...

Analisti Aleksandër Çipa ka komentuar konfliktin mes Ramës dhe Metës. Për analistin, përplasja mes Presidentit Ilir Meta dhe Kryeministrit Edi Rama shënon konfliktin më të...

Analisti Dritan Shano: Nuk ishte Konferenca e Donatorëve, por Konferenca e Kreditorëve

Ditën e sotme Konferenca e Donatorëve u mbyll me një shifër që i kalon 1 miliardë eurot, që është fatura e paraqitur nga qeveria...

Fatos Lubonja: OFL, përgjimet, betimi te noteri … lajthitje të rrezikshme...

Analisti Fatos Lubonja i cilësoi të rrezikshme nismat e qeverisë për të përgjuar edhe në ambientet publike personat e dyshuar si të lidhur me...

Gjekmarkaj: Paketa anti-KÇK është një batutë e kthyer në ligj

Analisti  i njohur Agron Gjekmarkaj mendon se kryeministri Edi Rama ka një mllef të vjetër me gazetarët, duke kujtuar dhe etiketimet e tij të...

Lubonja: Ja ku bëhet pastrimi i parave. OFL s’ka ndryshim nga...

Analisti Fatos Lubonja mendon se ajo që po ndodh me OFL është një padrejtësie  e hipokrizi e madhe. I ftuar mbrëmjen e sotme në “Real...

Bushati në Top Talk: Strategjia e Ramës përmes OFL-së, të shantazhojë...

Analisti Andi Bushati ishte i ftuar në studion e emisionit “Top Talk”, ku u fol për paketën Anti “KÇK”, e cila ka në fokus...

Mark Marku: Qeveria u tërhoq pasi Komisioni i Venecias do ti...

Mark Marku, analisti dhe pedagogu i njohur, e ka cilësuar tërheqjen e shumicës qeverisëse nga paketa “Anti- Shpifje”, si një truk për të gënjyer...
- Advertisement -
Sigal

MOST POPULAR

HOT NEWS