VIDEO/ Moment epik, Neymar ‘harron’ topin dhe bën ultrasin

344
Sigal

Në sfidë e mbrëmshme mes PSG dhe Liverpulit, për post spektaklit kishte edhe momente epike, të cilat nuk ranë në sy teksa po luhej sfida.

Braziliani Neymar është bërë protagonist duke harruar për një moment se është futbollist, por bën ultrasin teksa kthehet nga tifozët dhe iu kërkon të brohorasin dhe të ngrihen në këmbë.

Pikërisht në këtë moment, një top është pasuar nga shokët për të, por ai nuk e kishte aspak mendjen duke bërë që topi të përfundonte tek lojtari i Liverpulit. Më poshtë momentin i brazilianit, i cili duket se di të bëjë mirë edhe rolin e tifozit “Ultras”.