Selmani: Është kënaqësi e madhe të luash për vendin tënd

169
Sigal

Astrit Selmani u aktivizua në lojë në minutën e 62′ në vend të Rashicës, por nuk arriti të lë gjurmë në miqësoren që Kosova e humbi 0-2 ndaj Jordanisë.

Pas ndeshjes Selmani në një  intervistë tha se “Dardanët” nuk patën fat në këtë takim.

“Është kënaqësi e madhe të luash për vendin tim”.

“Kosova i ka futbollistët shumë të mirë, por duhet të punojmë shumë sepse bashkë mund të arrijmë gjithçka”.

“Me Muriqin po përshtatem mirë në sulm, ai është lojtar i mirë dhe besoj se mund të shënojmë shumë gola bashkë”, tha Selmani.