Ronaldo darkon me familjen pas fitores, shikoni reagimin e klientëve në restorant

383
Sigal

Cristiano Ronaldo ishte protagonist absolut dje duke shënuar tri gola për t’i dhënë bardhezinjve kualifikimin për në çerekfinale. Ylli portugez e ka festuar mbrëmjen e madhe me familjen e tij duke drekuar në një nga restorantet më të njohura në Torino, Catullo.

Ai ishte shoqëruar nga bashkëshortja e tij, Georgina, i vëllai, dhe nga disa të afërm të tjerë të familjes. Të pranishmit në restorant e duartrokitën Ronaldon, në momentin që ai po dilte nga restoranti.

S