PSG vazhdon të bezdisë Interin në merkato, tani objektivi nuk është Skriniar por…

126
Sigal

PSG vazhdon të bezdisë në merkaton e verës klubin e Interin. Pasi nuk arriti dot te Skriniar, klubi francez dëshiron të provojë një alternativë tjetër dhe pista e re të çon te Stefan de Vrij.

Mbrojtësi holandez ka edhe një vit kontratë me ekipin zikaltër dhe mund të sakrifikohet përballë një oferte të rëndësishme. Klubi francez po monitoron situatat e Mohamed Simakan dhe William Saliba.