Ozil i dashuruar marrëzisht me aktoren turke, shihni suprizën që i bën për ditëlindje

2208
Amine Gulse dhe futbollisti Mesut Ozil nuk ndalen së postuari foto me njëri-tjetrin që prej ditës kur pranuan hapur lidhjen e tyre. Ditën e djeshme Amine festonte 25-vjetorin e lindjes e në këtë ditë të veçantë Mesut e ka surprizuar ashtu siç çdo vajzë do të dëshironte.
Sigal

emian

Sapo ka hyrë në shtëpi, aktorja ka gjetur ambientin të mbuluar me petale trëndafilash, qirinj, tullumbace pafund dhe një tortë. Amine ka postuar disa foto nga surpriza dhe falenderon Mesutin duke i shprehur dashurinë që ka për të.

1

“Falenderoj shumë dashurinë time për surprizën më të bukur që më bëri mbrëmjen e djeshme, të dua shumë. U bëra një vit më e madhe”- shkruan Amine në Instagram.

Untitled-14BB5C54E00000578-5675161-Ozil_was_able_to_stay_in_London_over_the_weekend_to_celebrate_af-a-28_1525109243265

4BB5C54500000578-5675161-Mesut_Ozil_celebrated_his_girlfriend_s_birthday_on_Monday_with_A-a-29_1525109250553