Sigal

Enrique Iglesias ka kënaqur një nga fanset e tij në koncertin e fundit në Ukrainë me një puthje pasionante.

Këngëtari spanjoll, 43 vjeçar, po performonte në Kiev, kur një grua u hodh në skenë dhe të dy filluan të putheshin me zjarr para audiencës.

Në pamjet video, krijuesi i Heroit – i cili ka qenë në marrëdhënie me Anna Kournikova që nga viti 2001 – e tronditi gruan me një puthje të gjatë.

Gruaja nuk mundi të besonte fatin e saj pasi menjehere nxori telefonin e saj për të marrë një selfie me yllin e popit.