Një histori dashurie si e Miriamit dhe Albanit, shikoni si dukej çifti i njohur vite më parë…

433
Sigal

Këngëtari Alban Skënderaj dhe partnerja e tij Miriam Cani janë një nga çiftet që publiku shqiptar ka më përzemër. Ata kanë vëmendjen e tyre jo vetëm lidhur me karrierën muzikore të sukseshmë, por dhe për detajet e jetës së tyre familjare.

Tashmë dhe vajza e tyre Ameli ka shumë fansa, aq sa mami dhe babi të marrë së bashku.

Jeta e tyre ka qëndruar larg skandaleve mediatike, por kanë mbajtur pas  vëmënedjen e fansave me postimet e ëmbla dhe krijimet muzikore dedikuar dashurisë.

Ata kanë shumë vite në skenë dhe krah njëri-tjetrit. Miriami ka publikuar një foto nga koha kur sapo ishin njohur me njëri-tjetrin. Krahasuar me atë që janë sot çifti ka ndryshuar shumë, për mirë sigurisht.