Rita Ora dhe Bebe Rexha puthen në VMAs

1224
Sigal

Yjet e popit Bebe Rexha dhe Rita Ora kanë shkëmbyer puthje në tapetin e kuq të MTV VMAs mbrëmjen e së hënës në Neë York.

Bukuroshet shqiptare shihen të kapura për dore dhe duke u puthur.

Rita zgjodhi një fustan transparent për mbrëmjen e madhe.

Ndërsa Bebe një bluzë dhe fund të argjendtë që vinte në pah format e saj bombastike.