Me bikini të vogla, dhe tejet joshëse, Rita Ora ndez rrjetin…

77

Këngëtarja Rita Ora si duket ka harruar se sot është nata e madhe e Kadrit, dhe në vend të lutjes ajo ka postuar një foto shumë të zjarrtë, shkruan Syri.net Kosova.

Ora përkundër arritjeve të shumta në karrierën muzikore, ajo shpeshherë din edhe të sjell foto mjaft seksi sikur është edhe kjo sot.

Kësaj radhe Rita ka goditur Instagramin duke sjell një foto hot, ku ajo zbulon shumë nga trupi i saj, ngase është vetëm në bikini që si duket i ka edhe të vogla.