Moderatorja e njohur çmend rrjetin me foton e saj provokuese…

62

Gazetarja e sportit Hygerta Sako ka publikuar një foto që ka ndezur imagjinatën e të gjithë ndjekësve të saj në rrjetet sociale.

E mbuluar vetëm një peshqir në trup e në kokë, Sako ka preferuar të pozojë me njërën këmbë gjysmë të ngritur dhe më një filxhan kafeje në dorë.

“Jeta fillon pas një filxhani kafe,”- shkruan Sako krah fotos ku nuk kanë munguar dhe komentet pozitive për moderatoren.