Luana e thotë troç: Zemra ime don dashuri mor djalë!

667
Sigal

Vetëm pak ditë më parë moderatorja Luana Vjollca ka publikuar bashkëpunimin e saj të fundit me këngëtarin e muzikës popullore Bujar Qamili, “Mi dhe flakë mallit tim”.

Për këtë arsye gjatë ditës së sotme këngëtarja ka publikuar me rrjete sociale një foto ku shfaqet më sensuale se kurrë dhe krahas saj shkruan: “Zemra ime don dashuri mor djalë”. Luana nuk lë pas dore as projektet televizive ku duket se do të rikthehet në ekranin e Top Channel në sezonin e ri.