Linja perfekte dhe shumë “hot”, rikthehet Elvana Gjata

52
Sigal

Këngëtarja shumë e dashur për publikun, Elvana Gjata ka publikuar disa foto, ku shfaqet shumë e nxehtë në një palestër.

Ajo nuk ka zbuluar shumë detaje, por nga fotot e ndara në rrjetet sociale kuptohet se do të rikthehet shumë shpejt me një projekt të ri.

Mendohet se kënga do të jetë ritmike dhe Elvana është duke punuar për koreografinë e saj.

Komentet e fansave janë të shumta të cilët mezi presin publikimin e këngës së radhës ose “hitit të radhës” siç shprehen ata.

Kujtojmë që kënga e fundit e publikuar nga artistja është “Me tana” një vit më parë, që u vlerësua me çmimin e dytë.