Kylie Jenner bën të qartë se është Mbretëresha e vitit 2019

382
Sigal

Kalendari vjetori i Kylie Jenner do të dalë në shitje të premten.

Dhe miliarderja më e vogël në botë zbuloi disa nga fotot më 119 milionë ndjekësit e saj në Instagram.

Mongolja e kozmetikës bëri të qartë se do jetë ‘Mbretëresha e vitit 2019’ ndërsa pozoi me një kurorë në kokë.

Kylie vuri në pah format e saj bombastike me një fustan stofi ngjyrë ari ndërsa në qafë mbante një gjerdan ekstravagant me kryq.