Këngëtarja e njohur shqiptare, ndryshon pamjen, ja si duket ajo tashmë…

287
Sigal

Ajo ka eksperimentuar jo pak me look-un e saj. Këngëtarja simpatike Fifi ka vendosur të ndryshojë.

Përveç heqjes së kilogramëve, ajo së fundmi ka bërë edhe një tjetër ndryshim të madh në look-un e saj dhe i ka habitur fansat.

Këngëtarja duket se ka hequr dorë nga flokët e gjata duke i prerë ato shkurt. Ajo duket mahnitëse me modelin e ri të flokëve dhe me siguri edhe fansat do të pëlqejnë këtë ndryshim të sajin.