Sigal

Angela Martini eshte nje nga vajzat me seksi te showbizit shqiptar. E ftuar ne nje emision televiziv mes shumë të pathënave që nuk janë zbuluar deri tani, bukuroshja me origjinë nga Shkodra ka treguar tre gjërat pa të cilat nuk jeton dot. “Dashuria, njerëzit që dua dhe ëndrrat”,-është shprehur ajo.

Ndër të tjera ajo ka treguar për martesën, shtëpinë e ëndrrave dhe çelësin e suksesit. Kujtojmë se prej shumë vitesh Angela ka ndërtuar jetën dhe karrierën në Los Angeles. Ajo është e martuar me Dragossa Vulescu, një biznesmen rumun.