“A e ke tradhtuar ndonjëherë bashkëshorten?”, përgjigjet Sabri Fejzullahu

89

Këngëtari, Sabri Fejzullahu është spikatur gjithmonë si legjenda e muzikës shqiptare. Ndonëse vitet ikin, ai vazhdon të jetë po aq i kërkuar nga publiku.

Së fundmi, i ftuar në edicionin e ri të emisionit ‘Prive’, Sabriu i është përgjigjur pyetjeve të rubrikës 60 sekonda.

Pyetjet ishin aq të shumta sa nuk munguan as ato për jetën private, lidhur me fëmijët e tij dhe bashkëshorten Nera. E kur jemi tek kjo e fundit, Sabriu u pyet nëse e ka tradhtuar ndonjëherë.

Fejzullahu nuk ka hezituar të përgjigjet menjëherë se asnjëherë nuk ndodhur një gjë e tillë.