VIDEO/ Gruaja shan policët, ndalohet nga uniformat blu

623
Sigal

Pak minuta pas nisjes së fjalës së protestës së opozitës, është shënuar dhe incidenti i parë.

Një grua ka sharë dhe ofenduar uniformat blu, duke përfunduar më pas në duart e dy policëve.

Në videon e mëposhtme, shihet qartë sesi gruaja shoqërohet për në komisariat nga dy policë.