Qyteti i Maliqit më 25 prillm do t’i japi leksion “Rilindjes”

217
Sigal

Ditën e sotme, Endrit Braimllari ka zhvilluar një takim me banorët në Maliq dhe nga pamjet dukej që ishin të shumtë mbështetësit e tij.

Qyteti i Maliqit do t’i japë një leksion “Rilindjes”, duket votuar LSI_nr.6 në zgjedhjet që do të mbahen më 25 prill.