Presidenti Meta: Vlora e bukur në çdo kohë

69
Sigal

Presidenti i Shqipërisë, Ilir Meta këtë fundjavë ka zgjedhur që ta kalojë në Vlorë. Këtë e ka bërë të ditur me anë të një postimi në rrjetet sociale, ku ka shpërndarë një foto nga Lungomare dhe në sfond ka detin e trazuar për shkak të motit jo të mirë. Kreu i shtetit shkruan se Vlora është e bukur në çdo kohë.