Presidenti Meta uron mirëmëngjes nga Lezha e Beslidhjes së Skënderbeut

68

Presidenti i vendit, Ilir Meta u ka uruar mirëmëngjes shqiptarëve me një foto nga qyteti i Lezhës ku ai ndodhet këtë të diel, teksa do të zhvillojë disa aktivitete.

Nga Dibra e Kastriotëve, në Lezhën e Besëlidhjes së Skënderbeut.
Mirëmëngjes dhe të diel të mbarë për të gjithë!🇦🇱”, shkruan Meta në postimin në Facebook.