Mijëra qytetarë dynden në shesh, ndiqni LIVE tubimin e organizuar nga Presidenti Ilir Meta

232
Sigal

VIDEO  LIVE – Tubimi i Presidentit Meta

Mijëra qytetarë i  janë përgjigjur thirrjes së Presidentit të Republikës për të marrë pjesë në  një tubim të organizuar prej tij.

Pjesëmarrësit kanë patur flamuj kuq e zi në duar.

Meta u  ka bërë thirrje qytetarëve të dalin në shesh, për të mbrojtur Kushtetutën dhe për të ndalur atë që ai e quan, “grushtin e shtetit”, që po bën Edi Rama dhe Rilindja.

FOTO: