Blushi: Mirësevini në këtë Manifestimin të jashtëzakonshëm Mbarëkombëtar

362
Sigal

Zedhënësi i Presidencës, Tedi Blushi nëpërmjet një postimi në Facebook, i uron mirëseardhjen të gjithë qytetarëve që i janë bashkuar manifestimit të sotëm për mbrojtjen e Kushtetutës.

Postimi i Blushit:

Motra dhe vëllezër,
Mirësevini në këtë Manifestimin të jashtëzakonshëm Mbarëkombëtar, ku do të firmoset një DEKRET, do bëhet një VOTIM dhe do shpallet një BETIM!
SOT NIS PRANVERA E PANDALSHME KUQEZI!