Ballina Etiketimet Tedi blushi

Etiketim: tedi blushi

Tedi Blushi i përgjigjet Braçes: Boll më me këto marifete të...

Tedi Blushi, zëdhënësi i Presidentit të Republikës ka reaguar pas disa komenteve të zëvendëskryeministrit Erion Braçe në rrjetet sociale për deklaratat e kreut të...

Presidenca i përgjigjet Ballës: Dëgjoni thirrjen e Europës, boll e morët...

Pasi PS ka dalë hapur kundër ndërkombëtarëve që i kërkonin të priste opinionin e Komisionit të Venecias duke rrëzuar  dekretin e Presidentit Meta për...

Presidenca: Kemi ngritur Task Forcë kundër koronavirusit, dy numra telefoni në...

Presidenti i vendit ka vendosur të ngrejë një Task-Forcë, me qëllim përballimin e situatës së krijuar nga koronavirusi. Zëdhënësi i presidencës, Tedi Blushi njofton se...

Replika të ashpra mes Ballës dhe Presidencës. Tedi Blushi: Çoje foton...

Sekretari i Përgjithshëm i PS-së, Taulant Balla dhe zëdhënësi i Presidentit Ilir Meta, Tedi Blushi kanë shkëmbyer sot replika të ashpra. Pas deklaratës së Tedi...

Blushi: Mirësevini në këtë Manifestimin të jashtëzakonshëm Mbarëkombëtar

Zedhënësi i Presidencës, Tedi Blushi nëpërmjet një postimi në Facebook, i uron mirëseardhjen të gjithë qytetarëve që i janë bashkuar manifestimit të sotëm për...

Blushi: Presidenti Meta do të japë një konferencë për shtyp për...

Në nje postim në Facebook, Tedi Blushi, zëdhënësi i Presidencës ka njoftuar qytetarët se Presidenti Meta do japë një konferencë për shtyp për të...

Blushi: Alerti i vetëm i 2 marsit është për puçistët që...

Tedi Blushi, zëdhënësi i Presidencës ka reaguar menjëherë pasi ambasada Amerikane iu ka bërë thirrje shtetasve amerikanë që të kenë kujdes më datë 2...

Blushi-ministres Gjonaj: Me qetësi dhe drejtësi, erdhi koha për llogari!

Zëdhënësi i Presidentit të Republikës, Tedi Blushi ka reaguar ndaj deklaratave që bëri sot ministrja e Drejtësisë, Etilda Gjonaj. Blushi shprehet se ministrja nuk dha...

Blushi: Më 2 mars në Bulevardin “Dëshmorët e Kombit” 

Zëdhënësi i Presidentit të Republikës, Tedi Blushi, nëpërmjet një postimi të bërë në Facebook, lajmëron qytetarët që më 2 mars të mblidhen në Bulevardin...

Blushi akuza të forta Frrok Çupit e Baton Haxhiut: Qenër të...

Pas akuzave të Frrok Çupit në Top Channel si dhe të Baton Haxhisë në TV Klan këtë të enjte, akuza të cilat ishin fyese...
- Advertisement -
Sigal

MOST POPULAR

HOT NEWS