Maliqi ironizon Ramën: Nga 21 e çoj në 51 numrin e të vdekurve Piktori, të ketë lajthitur vallë?

67

Përmes një postimi në facebook, deputeti Lefter Maliqi ironizon kryeministrin Rama duke thënë se ai ka lajthitur.

Maliqi ripublikon shifrën e viktimave nga koronavirusi në Shqipëri, dhe thotë se Rama nga 21 e çoi në 51 numrin e viktimave.

“Nga 21 e çoj në 51 numrin e të vdekurve Piktori, të ketë lajthitur vallë”,-shkruan Maliqi.

Nga 21 e çoj në 51 numrin e të vdekurve Piktori, të ketë lajthitur vallë? Apo i fshen të vërtetën Shqiptarëve? Megjithëse për asgjë nuk besohet më, vetëm aktron, mashtron, ndjell panik, terror etj .Më mirë mos e dëgjoni se i ka dal boja.

Nga 21 e çoj ne 51 nr e te vdekurve Piktori,te kete lajthitur valle ? Apo i fshen te verteten Shqiptareve? Mgjse per asgje nuk besohet me,vetem aktron,mashtron,ndjell panik,terror etj.Më mire mos e degjoni se i ka dal boja.

Gepostet von Lefter Maliqi am Montag, 6. April 2020