Victoria Beckham: “Jam kaq krenare për familjen tonë të bukur”

476
Është një nga çiftet më të famshëm në botë, që janë së bashku për pothuajse 2 dekada.
Victoria Beckham i tregoi dhe njëherë bashkëshortit të saj David se sa rëndësi ka ai për të nëpërmjet një postimi në Instagram për 16 vjetorin e martesës së tyre që koinçidon me Ditën e Pavarësisë së Shteteve të Bashkuara.
Stilistja 41-vjeçare shpërndau një foto prekëse të çiftit të rrethuar nga fëmijët e tyre të bukur, Brooklyn, Romeo, Cruz dhe Harper.
Më pas Victoria hodhi një foto të vetes me David në fillim të lidhjes së tyre ku shkruajti “16 vjet më par ishte dita jonë speciale. Tani pas 16 vjetësh kemi 4 fëmijë të mrekullueshëm. Gëzuar përvjetorin”.
Sigal