Pas Kim Kardashian, edhe Kendall bie pre e grabitësve

533
Nuk është e lehtë të jesh një Kardashian-Jenner!
Atëherë kur menduam se familja Kardashian-Jenner e ka kaluar tronditjen nga grabitja që iu bë në Paris, një tjetër ngjarje e rëndë u ka ndodhur.
Këtë herë pre e grabitjeve ka qenë supermodelja Kendall Jenner së cilës i kanë vjedhur bizhuteri me vlerë 200 mijë dollarë në shtëpinë e saj, bën me dije Daily Mail. Modelja e kuptoi këtë kur u kthye në shtëpi në orën 1 të mëngjesit ditën e mërkurë dhe pa që bizhuteritë mungonin në dhomën e saj. Bukuroshja amerikane ka telefonuar policinë, të cilën kanë nisur hetimet.
Sigal