Modelja Sommer Ray pozon të pasmet bombastike

489
Sigal

Ajo zotëron të pasme vërtetë bombastike dhe nuk nguron t’i tregojë ato në rrjetet sociale.

Bëhet fjalë për modelen Sommer Ray e cila ka shpërndarë një fotografi në Instagram që të lë pa fjalë.

E ndjekur nga shumë njerëz në llogarinë e saj në Instagram, ajo nuk heziton t’i përshëndes fansat e saj me poza seksi dhe provokuese.