Tiranë, aksident i rëndë tek “Unaza e Re”, makina kthehet përmbys

463
Një aksident ka ndodhur pasditen e sotme në zonën e Unazës së Madhe pranë Kopshtit Botanik në kryeqytet.
Siç shihet në foto, dy makina janë përplasur dhe njëra prej tyre është përmbyrsur.
Nuk dihet nëse ka persona të lënduar, ndërsa nga aksidenti për disa minuta ka pasur edhe vështirësi në qarkullimin e mjeteve.
Në vendin e ngjarjes kanë shkuar forca të shumta policia dhe po punojnë për zbardhjen e rrethanave të aksidentit.


Sigal