Sigal

Një aksident ka ndodhur mesditën e sotme në rrugën e Rinasit.

Dy makina janë me njëra-tjetrën.

Dëmet materiale janë të konsiderueshme, ndërsa nuk dihet nëse ka pasur të plagosur.

Policia ka shkuar në vendin e ngjarjes dhe ka nisur hetimet për aksidentin.