Zjarr në një apartament në Tiranë, mësohet fati i familjes….

190
Sigal

Një apartament është shkrumbuar nga flakët në zonën e Astirit në kryeqytet. Bëhet me dije se zjarri është i përmasave të mëdha dhe ka shkaktuar dëme materiale, por fatmirësisht nuk ka persona të lënduar.

Familjarët që jetonin brenda tij janë evakuuar, ndërsa në vendin e ngjarjes mësohet se kanë arritur edhe dy zjarrfikëse.