Ndërron jetë 57-vjeçari, bie në kontakt me energjinë elektrike

64
Sigal

Një 57-vjeçar ka humbur jetën ditën e sotme. Ngjarja është regjistruar në fshatin Picallë në Tiranë.

Sipas policisë 57-vjeçari K.D., ka qenë duke peshkuar, por ka rënë në kontakt me energjinë elektrike dhe për pasojë ka humbur jetën.

Sakaq grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Tiranë/Informacione paraprake- Rreth orës 17:10, në fshatin Picallë, dyshohet se duke peshkuar ka rënë kontakt me rrymën elektrike dhe për pasojë ka humbur jetën shtetasit K. D., rreth 57 vjeç. Grupi hetimor punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes