Vajza e vogël ka sot ditëlindjen, Presidenti Meta nxjerr fotot e veçanta me Erën, ja urimi i tij

233
Sigal

Sot ka festë në familjen Meta. Vajza e vogël e presidentit Ilir Meta, Era, ka ditëlindjen. Ka qenë kreu i shtetit që i ka uruar ditëlindjes vajzës së tij.

“Edhe 100 pranvera të reja për Erën! ❤️”, shkruan Meta.

Po ashtu Meta ka postuar edhe dy foto me të bijën, ku shfaqen të dy mes borës, të përqafuar dhe të buzëqeshur.

  • foto galeri