Pushuesi rrezikon mbytjen, dërgohet me urgjencë në spital

202
Sigal

Një pushues ka rrezikuar seriozisht të humbasë jetën ditën e sotme në plazhin e Tales në Lezhë.

Pushuesi që ka rrezikuar të mbytet është nxjerrë i gjallë nga uji, dhe është dërguar me urgjencë në spital.

Kanë qenë pushuesit ata të cilet kanë pikasur personin që mbytej duke i dhënë ndihmën e parë. Nuk dihet ende identiteti dhe mosha.