Pa bukë dhe drita mes të ftohtit, vdes e moshuara në Fier

99
Sigal

Një grua 67-vjeçe ka ndërruar jetë në Fier në ditët e fundit kur i gjithë vendi ishte mbërthyer nga i ftohti ekstrem me temperaturat që shkonin deri në -17 gradë.

Viktima është Liljana Sema 67 vjeç. Ajo jetonte e vetme në fshatin Ferras.

Një banor tha  se Sema ditët e fundit të jetës i kaloi në një kasolle pa bukë dhe drita. 67-vjeçarja u gjet nga i vëllai pa jetë.

Shkak i vdekjes dyshohet se ka qenë i ftohti.