Braimllari dhe Elona Guri, takim me strukturën e LRI në Durrës: Energjia e të rinjve transmeton pozitivitet dhe shpresë

93
Sigal

Sekretari Përgjithshëm i LSI, Endrit Braimllari dhe anëtarja e kryesisë kryesuesja e listës së qarkut të Durrësit në zgjedhjet e 25 prillit, Elona Guri vijojnë takimet me strukturat e LSI. Ditën e sotme janë ndalur në Durrës ku pasi kanë zhvilluar një takim me drejtues të LSI në Durrës janë ndalur dhe në një takim me strukturën e LRI në Durrës. Takimet për ngritjen dhe përgatitjen e shtabit elektoral për zgjedhjet e pjesshme të 6 marsit në Bashkinë e Durrësit.

Postimi i Endrit Braimllarit:

Me Elonen ne Durres aty ku energjia e te rinjve te LSI transmeton pozitivitet dhe shprese🇦🇱🌹