Lulzim Basha uron Skëndërbeun: Sonte përballje dinjitoze dhe fitore!

211
Pak para përballjes së Skëndërbeut me Dinamon e Zagrebit një urim për fitore i drejtohet skuadrës korçare nga kryedemokrati Basha. “Urimet më të përzemërta Skënderbeut, sonte për një përballje dinjitoze dhe fitore”, shkruan Basha në statusin e tij në Facebook. Nuk dimë nëse Basha do të jetë në Elbasan Arena për të parë ndeshjen live.