Detaje të reja nga plagosja me armë në Kurbin, objektivat dajë e nip

361
Sigal

Është rënduar bilanci i ngjarjes kriminale në Kurbin.

Ndryshe nga sa u raportua në fillim për një person të plagosur, tashmë raportohet për dy persona të plagosur me armë zjarri.

Ata janë identifikuar si K.I dhe A.M, 50 dhe 29 vjeçarë, dajë e nip me njëri-tjetrin.

Plagosja ka ndodhur në qytetin e Mamurrasit pranë Urës së Drojës.

Ndërkohë që nuk dihen ende rrethanat e ngjarjes.