Ambasada gjermane uron shqiptarët për Festën Kombëtare

170
Sigal

Ambasada e Gjermanisë në Tiranë ka uruar shqiptarët për ditën e Flamurit.

Me një mesazh në Facebook, ambasada uron shqiptarët për Festën Kombëtare.

Urimi i Ambasadës së Gjermanisë:

Stafi i Ambasadës Gjermane në Tiranë uron të gjithë shqiptarët sot me rastin e Festës Kombëtare.

Gjermania vazhdon të qëndrojë në krah të Shqipërisë si një partner i besueshëm.

Qëndroni të shëndetshëm dhe kujdesuni për veten e të tjerët përreth jush!